O nás

  Chalupa se nachází v malebném údolí potoku Jestřábí v nadmořské výšce 500 m. n. m. Lokalita a je částí údolí Dolní Lomné pod vrchem Smolkov. Nedaleko asi 300m se nachází ski areál Armáda se sedačkovou lanovkou.
Chalupa má velkou travnatou a oplocenou zahradu. Jedná se o objekt 5+kk se čtyřmi ložnicemi. V přízení se nacházi ložnice s manželskou postelí, koupelna s prostorným sprchovým koutem, WC a  infrasaunou. V patře je umístněna druhá koupelna s vanou a WC. Další tři ložnice jsou v podkroví. Jedna je dvoulůžková s dětskou postýlkou a dvě  ložnice jsou třílužkové z toho jedna má ještě druhou dětskou postýlku v domě.  Možnost dobíjení elektromobilu průmyslová 20A zásuvka. 

 -
Největší místností je světnice v přízemí, jejíž dominantou jsou kachlová kamna. Teplé vody je vždy dostatek díky průtokovému plynovému ohřívači. Pronájem Vám zpříjemní a Sateltiní připojení s eurosporty a v nepsolední řadě i Wi-Fi připojení. Užijte si večerní romantiku s přáteli či dětmi u rozpálených kachlových kamen.

.Img_20190416_155935 Připravte si horkou koupel ve vyhřívaném koupacím sudu s pozorováním hvězd. Vyhřejte se v infra sauně.
Přijeďte, těšíme se na Vás.

Na prázdniny přibude venkovní nadzemní bazén.