Popis

  Img_20211022_133844_2Img_20211022_133954_2 

Připraveny jsou pro Vás 4 ložnice, 2 koupelny s WC.

1 x 2 lůžková ložnice v přízemí

2 x 3 lůžková ložnice s dětskými postýlkami

1x 4 lůžková ložnice

Každá ložnice je vybavená stylovým dřevěným nábytkem, kvalitními ortopedickými matracemi, nočními stolky s lampičkami.

Součástí stylové chalupy je prostorná kuchyň, která je vybavená spotřebiči, včetně myčky, mikrovlky,  indukční desky, lednice s mrazákem a horkovzdušnou troubou. Nádobí je samozřejmostí. Dominantou jídelního koutu je masivní stůl s rohovou lavicí,u kterého se pohodlně usadí 12 osob. Dětská židlička pro vaší ratolest je rovněž k dispozici. Dále je k dispozici obytná místnost s kachlovými kamny, sedací soupravou, TV - sat připojení FreeSAT Medium HD. . 

Z obývací části je vstup na terasu se zahradním nábytkem, houpačkou, koupacím sudem a  venkovním grilem. Rovněž jsou k dispozici kuželky a uzamykatelná kolovna. Na zahradě vaším ratolestem zpříjemní volnou chvíli trampolína, houpačky, domeček a  pískoviště.

Pro ty nejmenší je k dispozici vanička, stupátko, nočníček a záchodové prkénko. Pro maminky fén. Pro tatínky sekerka, hrablo na sníh, vysavač a mop.smile

V celém objektu je k dispozici  Wi-fi.

Chalupa je vytápěna podlahovým topením, v podkroví radiátory - kondenzačním plynovým kotlem s průtokovým ohřevem vody, nebo kachlovými kamny s výměníkem.

U chalupy jsou čtyři parkovací místa. V zimě je příjezdová cesta vždy odsněžována a na místo dojedete bez sněhových řetězů.